Białogardzki Park Inwestycyjny

  • Polski
  • English
  • Deutsch

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE:

  • NAGRODY - FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. Abena  Polska Sp. z o.o. Goleniów
  2. Above Meble Sp. z o.o. Lulewice
  3. AGROFREEZE S.A. Czaplinek
  4. Areco Sweden Sp. z o.o. Lipiany
  5. Arla Foods SA Tychowo
  6. Backer OBR Sp. z o.o. Pyrzyce
  7. CARGOTEC Poland Sp. z o. o. Stargard Szczeciński
  8. CONTAINER MODUL Sp. z o.o. Rymań
  9. Elfa Manufacturing Poland Sp. z o.o. Koszalin
  10. Eltek Polska Sp. z o.o. Szczecin
  11. Forankra Pol Sp. z o.o. Goleniów
  12. GARO Polska Sp. z o.o. Szczecin
  13. GRIZZLY MEDICAL  Sp. z o.o. Stargard Szczeciński
  14. JVP Steel Poland Sp. z o.o. Szczecin
  15. Karex Food Sp. z o.o. Białogard
  16. Kemipol Sp. z o.o. Police
  17. KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. Szczecin
  18. Klippan Safety Polska Sp. z o.o. Stargard Szczeciński
  19. LARS LAJ POLSKA Sp. z o.o. Dobra Szczecińska
  20. Malow Skand Sp. z o.o. Świnoujście
  21. MORPOL S.A. Ustka
  22. Noratel Sp. z o.o. Dobra Szczecińska
  23. NYNAS Sp. z o.o. Szczecin
  24. Polarica  Sp. z o.o. Świdwin
  25. POLITEKNIK Sp. z o.o. Przybiernów
  26. Rimaster Poland Sp. z o.o. Czaplinek
  27. Royal Greenland Seafood Sp. z o.o. Koszalin
  28. SONION POLSKA  Sp. z o.o. Szczecin
  •  WYRÓŻNIENIA - FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. BG Production Sp. z o.o. Wieniotowo
  2. DANCOOL Sp. z o. o. Goleniów
  3. DGS Poland Sp. z o.o. Mierzyn
  4. Eltwin Sp. z o.o. Szczecin
  5. Gipo Sp. z o.o. Koszalin
  6. HG Poland Sp. z o.o. Łozienica
  7. HKSCAN POLAND Sp. z o. o. Świnoujście
  8. IKEA Industry Poland Sp. z o.o. Goleniów
  9. LM Wind Power Blades (Polska) Sp. z o.o. Goleniów
  10. Master Die Casting Sp. z o.o. Koszalin
  11. SBC Windows & DOORS Sp. z o.o. Białogard
  12. Scanrad Sp. z o.o. Karlino
  13. Specma Sp. z o.o. Stargard Szczeciński
  14. STOK EMBALLERING POLAND Sp. z o.o. Goleniów
  •  WYRÓŻNIENIA - FIRMY HANDLOWE/USŁUGOWE:
  1. AJCON Polska Sp. z o.o. Koszalin
  2. Andersen Euro Handel Sp. z o.o. Koszalin
  3. Essve Poland Sp. z o.o. Szczecin
  4. BIC Electric Szczecin
  5. Pałac w Rymaniu Sp. z o.o. Rymań
  6. PKI Polska Sp. z o.o. Karlino
  7. PMC HYDRAULIKA Sp. z o. o. Szczecin
  8. Total Wind PL Sp. z o.o. Koszalin

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE:

  • NAGRODY - FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. BE Group Sp. z o.o. Gdynia
  2. Cremo Pol Sp. z o.o. Chojnice
  3. Danfoss Poland Sp. z o.o. Chwaszczyno
  4. Ecol-Unicon Sp. z o.o. Gdańsk
  5. Flügger Sp. z o.o. Gdańsk
  6. Gerdins Cable Systems Sp. z o.o. Starogard Gdański
  7. Kinnarps Polska Sp. z o.o. Gdynia
  8. Kwintet Polska Sp. z o.o. Gdynia
  9. Nederman Polska Sp. z o.o. Gdynia
  10. NFM Production Sp. z o.o. Potęgowo
  11. NYBORG-MAWENT S.A. Malbork
  12. Plast Team Poland Sp. z o.o. Słupsk
  13. Poldanor Przechlewo
  14. Prime Food Sp. z o.o. Przechlewo
  15. Przedsiębiorstwo Szwedzko Polskie Alucolor Sp. z o.o. Rumia
  16. SCANIA PRODUCTION SŁUPSK S.A. Słupsk
  17. Tritec Production Sp. z o.o. Redzikowo
  •  WYRÓŻNIENIA – FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. Llentabhallen Sp. z o.o. Gdańsk
  2. NEVION Manufacturing Sp. z o.o. Gdańsk
  • WYRÓŻNIENIA - FIRMY HANDLOWE/USŁUGOWE:
  1. Alakiernia Sp. z o.o. Lębork
  2. Ensto Pol Sp. z o.o. Straszyn
  3. Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o. Gdynia
  4. HAVYARD DESIGN & ENGINEERING POLAND Sp. z o.o. Sopot
  5. NTA Sp. z o.o. Gdynia

 

 WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE:

  • NAGRODY - FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. ACOUSTICS Sp. z o.o. Elbląg
  2. KLAVENESS Polska Sp. z o.o. Elbląg
  3. MTI-Furninova Polska Sp. z o.o. Kętrzyn
  •  WYRÓŻNIENIA – FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. X-YACHTS Composites Sp. z o.o. Gołdap
  •  WYRÓŻNIENIA - FIRMY HANDLOWE/USŁUGOWE:
  1. FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. Elbląg
  2. Visimind Ltd Sp. z o.o. Olsztyn

 

WOJEWÓDZTWA PODLASKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE (podregion: bydgosko-toruński, grudziącki), LUBUSKIE (podregion gorzowski), WIELKOPOLSKIE (podregion pilski):

  • NAGRODY - FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. Garos Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz
  2. Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoczka
  3. Istrail Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń
  4. Kemira Świecie Sp. z o.o. Świecie
  5. Kverneland Group Polska Sp. z o. o. Toruń
  6. Marmite S.A. Dopiewo
  7. Nibe-Biawar Sp. z o.o. Białystok
  8. Northstar Poland Sp. z o.o. Trzcianka
  9. Qubiqa Sp. z o. o. Piła
  10. REK-SWED Sp. z o.o. Blękwit
  11. Rosti (Polska) Sp. z o.o. Białystok
  12. SANITA FOOTWEAR Sp. z o.o. Piła
  • WYRÓŻNIENIA – FIRMY PRODUKCYJNE:
  1. CALVIA Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski
  2. Neofac Polska Sp. z o.o. Skwierzyna
  3. Zakłady Mięsne "Nove" Sp. z o.o. Morgi
  •  WYRÓŻNIENIA - FIRMY HANDLOWE/USŁUGOWE:
  1. Eniro Polska Sp. z o.o. Warszawa
  2. Grene Sp. z o.o. Stare Miasto
  3. Procurator BHP Sp. z o.o. Toruń

"INVEST-PARK” Białogard to nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców planujących uruchomienie lub rozwój działalności produkcyjnej w północno-zachodniej Polsce. Oferujemy nowe obiekty produkcyjne i w pełni uzbrojone tereny inwestycyjne. "INVEST-PARK” Białogard znacznie skraca czas uruchomienia produkcji i obniża koszty inwestycji.

ZamknijStrona używa cookies (ciasteczek). W przeglądarkach internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Zablokowanie możliwości zapisywania plików cookies może spowodować utrudnienia lub brak działania niektórych funkcji serwisu. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.