Białogardzki Park Inwestycyjny

  • Polski
  • English
  • Deutsch

logo berlinerluft

BerlinerLuft. Technik Sp. z o.o poszukuje:

Lider brygady załadunku w zakładzie w Białogardzie:

Obowiązki:
- organizowanie i nadzorowanie procesu załadunków
- kompletowanie wyrobów do załadunku zgodnie ze specyfikacją
- nadzorowanie prawidłowego przygotowania wyrobów do załadunku

Oczekujemy:
-  wykształcenia średniego technicznego
-  min. 2-letniego doświadczenia w pracy na wózkach widłowych
-  wysokich zdolności organizacyjnych
-  mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na umowę o pracę
- świadczenia z funduszu socjalnego
- możliwość rozwoju zawodowego
- przyjazną atmosferę

Operator wózka widłowego w zakładzie w Białogardzie:

Wymagamy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnień do obsługi wózka widłowego

 Oferujemy:

Oferty w postaci  listu motywacyjnego i CV prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacje@berlinerluft.pl  lub składać osobiście w siedzibie spółki ul. Chocimska 13, Białogard.

"INVEST-PARK” Białogard to nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców planujących uruchomienie lub rozwój działalności produkcyjnej w północno-zachodniej Polsce. Oferujemy nowe obiekty produkcyjne i w pełni uzbrojone tereny inwestycyjne. "INVEST-PARK” Białogard znacznie skraca czas uruchomienia produkcji i obniża koszty inwestycji.