Białogardzki Park Inwestycyjny

  • Polski
  • English
  • Deutsch

valassis

Firma Valassis Sp. z o. o. jest oddziałem brytyjskiej Firmy specjalizującej się w rozliczaniu kampanii promocyjnych. Oddział w Białogardzie zatrudnia ponad 100 osób, które na co dzień dbają o prawidłowe rozliczenie promocji realizowanych m.in. w dużych sieciach handlowych znajdujących się na terenie Wielkiej Brytanii poprzez skanowanie kuponów rabatowych. Obecnie Firma Valassis Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Manager ds. HR i Administracji

Miejsce pracy: Białogard

Główne zadania i obowiązki:

  • Zapewnienie efektywnego i zgodnego z obowiązującymi regulacjami prawnymi funkcjonowania obszaru kadr/płac i administracji w Valassis.
  • Koordynacja procesu zatrudniania pracowników, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowej.
  • Nadzór nad procesami związanymi z rozliczaniem czasu pracy i naliczaniem wynagrodzeń w dokładny i terminowy sposób.
  • Zarządzanie obszarami HR – rekrutacja, rozwój, ocena pracownicza, trening i oceny wydajności etc.
  • Fachowe wsparcie kadry menedżerskiej w aspektach dotyczących prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększeniu efektywności całej organizacji.
  • Sporządzanie raportów oraz analiz HR i finansowych na potrzeby organizacji.
  • Reprezentowanie firmy przed Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS i innymi organami administracji państwowej.
  • Zarządzanie kontraktami z dostawcami usług i zapewnienie, że wszystkie umowy z firmami zewnętrznymi są podpisane i zgodne z wymogami prawa PL.
  • Tworzenie oraz wsparcie w zarządzaniu budżetem spółki

Wymagania i kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe.
  • 2-3 lata doświadczenia HR w pracy na poziomie HR Managera.
  • Znajomość i praktyczna umiejętność stosowania Prawa Pracy i zasad związanych z naliczaniem wynagrodzeń.
  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę.
  • Umiejętność syntetyzowania informacji, rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych.
  • Inicjatywa, elastyczność i dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w globalnej organizacji
  • Niezbędne narzędzia służbowe (laptop/telefon)
  • Dużo wyzwań w przyjaznej kulturze pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Valassis Sp. z o. o. z siedzibą w 78-200 Białogard, ul. Kołobrzeska 56 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Valassis Sp. z o. o. z siedzibą w 78-200 Białogard przy ul. Kołobrzeskiej 56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

"INVEST-PARK” Białogard to nowe możliwości wsparcia dla przedsiębiorców planujących uruchomienie lub rozwój działalności produkcyjnej w północno-zachodniej Polsce. Oferujemy nowe obiekty produkcyjne i w pełni uzbrojone tereny inwestycyjne. "INVEST-PARK” Białogard znacznie skraca czas uruchomienia produkcji i obniża koszty inwestycji.