Kolejny inwestor w białogardzkim „Invest-Parku”

Kolejny inwestor w białogardzkim „Invest-Parku”

2017-05-18

 

 

 

Firma STOK EMBALLERING POLAND Sp. z o.o. profesjonalny dostawca opakowań tekturowych, zlokalizuje swój kolejny obiekt przemysłowy na terenach „Invest-Parku”. W dniu 15 maja przedstawiciele „Invest-Parku” oraz firmy STOK EMBALLERING POLAND Sp. z o.o. podpisali umowę, na budowę i sprzedaż obiektu o pow. 1000 m2. Obiekt zostanie zlokalizowany w sąsiedztwie Kabel-Technik-Polska. Budowa rozpocznie się już w lipcu br. a zakończy w listopadzie br.
STOK to firma założona w 1995 roku jako filia powstałej w 1978 roku duńskiej firmy STOK EMBALLAGE.

STOK stawia sobie za zadanie kompleksową obsługę klientów w zakresie dostarczania opakowań oraz produktów potrzebnych do wysłania i zabezpieczenia towarów- od długopisów do skomplikowanych urządzeń elektronicznych.            

„Ponad 700 produktów standardowych jest gotowych do wysyłki z naszych magazynów w ciągu 48 godzin. Realizujemy również dostawy opakowań wg indywidualnych wymagań klienta. Białogard jest kolejnym etapem naszego rozwoju  umożliwi dotarcie do większej ilości odbiorców, oraz skróci czas realizacji zamówień. Do Białogardu przyciągnęła nas profesjonalna oferta, oraz możliwość uruchomienia magazynu w tak krótkim czasie, co jest dla nas niezwykle istotne”- powiedział Janusz Karpowicz Prezes Zarządu STOK EMBALLERING POLAND Sp. z o.o.

„Podpisanie umowy z firmą STOK jest realizacją naszych celów na rok 2017, a mianowicie osiągnięcie do końca roku 1000 miejsc pracy w firmach zlokalizowanych na terenie „Invest-Parku”. To już trzecia podpisana umowa w tym roku, co utwierdza nas w przekonaniu że oferta jaką posiada Białogardzki Park Inwestycyjny, jest pozytywnie odbierana przez przedsiębiorców”- mówi Robert Madejski Prezes Zarządu „Invest-Park”        
„Ważnym elementem który zauważają przedsiębiorcy jest sprzyjający inwestycjom klimat, tworzony przez lokalny samorząd”- dodaje Robert Madejski .

P5150056_min.jpg
P5150065_min.jpg
_1380052_min.jpg