top of page

6 Letni Piknik po sąsiedzkuW dniu 28 czerwca 2019 roku po raz szósty odbył się LETNI PIKNIK PO SĄSIEDZKU, zorganizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych oraz Białogardzki Park Inwestycyjny „INVEST-PARK” Sp. z o.o. dla wszystkich przedsiębiorców wraz z pracowników firm mieszczących się w Inkubatorze Technologicznym, Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz INVEST-PARKU. Wielką radością dla organizatorów było ogromne zainteresowanie PIKNIKIEM, w którym uczestniczyło ponad 250 osób. Z roku na rok uczestników jest coraz więcej co może potwierdzać, że udział w tym pikniku jest świetną zabawą, odskocznią od codziennej pracy, możliwością zintegrowania się  pracowników na co dzień rozlokowanych pod innymi szyldami.


Dobra zabawa i wspólne tańce to podstawa integracji. Przy pomocy Zespołu Muzycznego ERATO, który uświetnił całą imprezę tańcom nie było końca! Dla wszystkich uczestników PIKNIKU zorganizowane zostały liczne konkursy i wiele zabaw integracyjnych, które poprowadził DJ PAWEŁ.


Tradycją PIKNIKU stał się DRUŻYNOWY TURNIEJ STRZELECKI, w którym wzięło udział 7 grup.


III miejsce zdobyła spółka VALASSIS, otrzymując Puchar Prezesa Zarządu INVEST-PARK.


II miejscem pochwalić się mogła spółka SBC WINDOWS & DOORS, która przyjęła Puchar Starosty Białogardzkiego.


Zwycięzcą Turnieju zostało CENTRUM MALOWANIA PROSZKOWEGO FOSEKO, które za I miejsce otrzymało Puchar Burmistrza Białogardu.


Tytułem NAJLEPSZEGO STRZELCA uznany został Grzegorz Lis – reprezentant firmy FOSEKO, zdobywając 63 pkt. na 80 możliwych.


Wszystkie drużyny dostały nagrody pocieszenia, które przekazane zostały przez lokatorów w formie gadżetów firmowych.


Aktywnie bawili się wszyscy przedsiębiorcy wraz z pracownikami, tj. Produkcja Okien i Drzwi PCV Wiesław Frączek, AGROSIMEX Sp. z o.o., USŁUGI STOLARSKIE Paweł Bachtiak oraz SCENOTECHNIKA Daniel Kogut – lokatorzy Inkubatora Przedsiębiorczości.


VALASSIS Sp. z o.o., PPUH „GIETRANS”, FOSEKO – Techniczna Obsługa Malarni Proszkowych Sebastian Sokołowski, MASTER DIE CASTING Sp. z o.o. oraz SBC WINDOWS & DOORS  Sp. z o.o. – lokatorzy Inkubatora Technologicznego.  

KABEL-TECHNIK-POLSKA Sp. z o.o. oraz BG PRODUCTION Sp. z o.o. – lokatorzy „INVEST-PARK”.


Podczas Pikniku Uczestnicy mogli skosztować wyśmienitych potraw z grilla z Zakładu Wędliniarskiego Stefana i Ireny Furmanek, zupy z BISTRO JAJO oraz wielu innych pyszności. Dodatkowym produktem, który pojawił się na grillu był pyszny łosoś, ufundowany przez spółkę BG Production.

Szczególne podziękowania za wsparcie przy organizacji Pikniku przekazujemy dla firm: 
Liga Obrony Kraju, Pub u Mikłasa Krzysztof Mikłasewicz, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bożena Troszczyńska, AGMA COLOR Firma Reklamowa.


Comments


bottom of page