top of page

Białogardzki Bieg Szlakiem GRYFA

W dniu 3 października 2020 r. już po raz drugi w naszym mieście wystartuje „Białogardzki Bieg Szlakiem GRYFA – edycja KOMANDOS” i „Białogardzki Bieg Szlakiem GRYFA – KIDS”

Spółka „INVEST – PARK” postanowiła wspomóc to ciekawe przedsięwzięcie wspierając najmłodszych uczestników – każde startujące dziecko otrzyma w pakiecie startowym koszulkę, worek, napój oraz słodki poczęstunek by zregenerować siły na mecie.

Impreza ta od pierwszej edycji przyciąga wielu ludzi, którzy pragną sprawdzić swoje siły na ekstremalnym torze przeszkód. Dla edycji – Komandos organizatorzy zapewnili nietuzinkowe przeszkody, wymagające bardzo dużej sprawności fizycznej na dwóch dystansach 5km+ z przeszkodami (minimum 30) oraz 10 km+ z przeszkodami (minimum 50), natomiast dla młodych sportowców w przedziale wiekowym od 5 do 15 lat, zostały przygotowane tory na dystansie 400 metrów oraz 1500 metrów z przeszkodami.

Bieg cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem samych uczestników jak również kibiców, więc tak jak w zeszłym roku w tym też liczymy na wspaniałą zabawę.

Wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia znajdziecie Państwo w linkach poniżej

Comments


bottom of page