top of page

IX Białogardzka Gala Biznesu

28  września br.   Burmistrz  Białogardu  Krzysztof Bagiński, Prezes Zarządu spółki Białogardzki Park Inwestycyjny „Invest – Park” Robert Madejski oraz Prezes Zarządu  Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych Jan Budzyński, podczas IX Białogardzkiej Gali Biznesu, wyróżnili przedsiębiorców z powiatu białogardzkiego z okazji jubileuszu prowadzenia działalności gospodarczej. W tym roku głównym organizatorem gali był Białogardzki Park Inwestycyjny „Invest Park” Sp. z o.o., przy wsparciu pracowników Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych, które jest pomysłodawcą tego wydarzenia i do ubiegłego roku było również jego głównym organizatorem.


W gali, która corocznie odbywa się w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie udział wzięło ponad 200 zaproszonych gości, w większości przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji, z którymi przedsiębiorcy współpracują na co dzień.


W tym roku listy gratulacyjne wręczono 45 Jubilatom. Wśród nich wyróżniono 22 przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w powiecie białogardzkim przynajmniej 20 lat.  Na szczególne gratulacje zasługuje piekarnia rodziny Bąków, którzy prowadzą działalność od 1945 roku oraz piekarnio-ciastkarnia rodziny Knade, która działa od 1945 roku.


Podczas tegorocznej gali wręczono również  listy  gratulacyjne dla „lokatorów” Inkubatora Technologicznego w Białogardzie, którzy obchodzą okrągłe, 10-letnie jubileusze funkcjonowania w tym obiekcie tj. dla pierwszego lokatora Inkubatora Technologicznego spółki Valassis oraz P.P.U.H „GIETRANS” Rafał Giemza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.W trakcie Gali został wyemitowany film prezentujący działania Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych i Białogardzkiego Parku Inwestycyjnego „INVEST-PARK” na rzecz rozwoju lokalnego rynku pracy. Przybyli przedsiębiorcy-jubilaci z zainteresowaniem zapoznali się z efektami funkcjonowania „Białogardzkiego Modelu Wsparcia Przedsiębiorczości”,  który został opracowany i wdrożony wspólnie z lokalnym samorządem dla naszych małych, rodzinnych firm.Comments


bottom of page