top of page

Spotkanie informacyjne „Dostępność szansą na rozwój – oferta dla operatorówKonkurs odbędzie się 3 sierpnia br., o godz. 12:00 – 14:00 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Spotkanie jest skierowane do przedstawicieli podmiotów, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorców z zakresu działań innowacyjnych lub rozwojowych.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy kliknąć w link: Dołącz do spotkania.

Konkurs ma na celu zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w rozwiązania w obszarze technologii asystujących i kompensacyjnych. Firmy, które otrzymają dofinansowanie, zrealizują dla przedsiębiorców i ich pracowników szkolenia z zakresu możliwości komercjalizacji technologii poprawiających jakość życia osób ze szczególnymi potrzebami. Maksymalna wartość projektu wynosi 4 mln zł. Maksymalne dofinansowanie wynosi 100% kosztów kwalifikowanych projektu, co oznacza brak konieczności wnoszenia wkładu własnego. Wnioski będzie można składać od 16 do 24 sierpnia 2021 r.

Informacja o spotkaniu oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1697

Spotkanie w aplikacji Microsoft Teams/ Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych: Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Comments


bottom of page