top of page

Webinarium "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców"Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na webinarium biznesowe z cyklu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze.

W dniu 14.04.2021 r. zawitamy "wirtualnie" do Powiatu Białogardzkiego i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z tego obszaru.

Temat przewodnim webinarium będzie: "Inwestujesz tam, gdzie chcesz - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców".

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem i realizacją nowych inwestycji na terenie następujących gmin powiatu białogardzkiego: Białogard, Karlino, Tychowo.

Podczas spotkania omówimy różne zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia, w tym rządowy program Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą.

Będzie to doskonała okazja dla Państwa do zapoznania się z aktualnie dostępnymi instrumentami wsparcia, zasadami udzielania pomocy publicznej dla przedsiębiorców.

Spotkanie zaplanowane jest online w dniu 14.04.2021 godzina 12:00


Szczegóły dotyczące spotkania i warunki rejestracji pod adresem strony: https://app.evenea.pl/event/sssewdrodzebialogardzki/

Comments


bottom of page